Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Adele Parks

Nevěsty bez ženichů

Autor: Adele Parks

publisher: Domino

0 / 5
Jak obstát ve světě, kde přestalo platit vše, v čem jsme žili dřív?

Sleva 6 % z běžně ceny 49 Kč

Naše cena: 46 Kč

Skladem

The Image of You

Autor: Adele Parks

publisher: Headline

0 / 5
24 %
THE IMAGE OF YOU is the gripping new page-turner from Adele Parks, author of the No. 1 bestselling ebook, THE STRANGER IN MY HOME. THE IMAGE OF YOU is the utterly gripping new novel from Adele Parks, author of the No. 1 bestselling ebook, THE STRANGER IN MY HOME. This compelling novel of families, love, deception and secrets is perfect for fans of TV's Doctor Foster, The Replacement, Liane

Sleva 24 % z běžně ceny 239 Kč

Naše cena: 182 Kč

Skladem

Jestli odejdeš...

Autor: Adele Parks

publisher: Domino

0 / 5
Jestli odejde, bude muset zabíjet, nebo bude sám zabit. Jestli zůstane, bude uvězněn a možná odsouzen k trestu smrti. Takto bezútěšné jsou možnosti volby, před kterými stojí talentovaný dramatik Howard Henderson. Nedokáže sdílet nadšení svých vrstevníků pro účast ve válce, nechce bojovat s neviditelným nepřítelem. Ví velice dobře, jak to na frontě chodí, a nechce se na tom sebeméně podílet.Když

Sleva 6 % z běžně ceny 179 Kč

Naše cena: 168 Kč

Skladem

Jestli odejdeš...

Autor: Adele Parks

publisher: Domino

0 / 5
20 %
Jestli odejde, bude muset zabíjet, nebo bude sám zabit. Jestli zůstane, bude uvězněn a možná odsouzen k trestu smrti. Takto bezútěšné jsou možnosti volby, před kterými stojí talentovaný dramatik Howard Henderson. Nedokáže sdílet nadšení svých vrstevníků pro účast ve válce, nechce bojovat s neviditelným nepřítelem. Ví velice dobře, jak to na frontě chodí, a nechce se na tom sebeméně podílet.

Sleva 20 % z běžně ceny 49 Kč

Naše cena: 39 Kč

Skladem


Může se hodit…


Přihlášení uživatele