Registrace | Přihlášení


Dušek Karel

Diagnostika a terapie duševních poruch

Autor: Karel Dušek

publisher: Grada

5 / 5
Nejnovější odborná publikace týkající se diagnostiky a terapie duševních poruch předkládá lékařům, klinickým psychologům a všem pracovníkům zabývajícím se problematikou duševních poruch dokonalý přehled o diagnostickém procesu, symptomatice, syndromologii a nozologii duševních poruch.

Sleva 6 % z běžně ceny 594 Kč

Naše cena: 558 Kč

Ihned ke stažení

Diagnostika a terapie duševních poruch

Autor: Kolektiv autorů - Karel Dušek,Alena Procházková-Večeřová

publisher: Grada

3.8 / 5
15 %
Nejnovější odborná publikace týkající se diagnostiky a terapie duševních poruch předkládá lékařům, klinickým psychologům a všem pracovníkům zabývajícím se problematikou duševních poruch dokonalý přehled o diagnostickém procesu, symptomatice, syndromologii a nozologii duševních poruch. Když přijde pacient do psychiatrické ordinace, je snahou psychiatra rozpoznat, zda a jakou psychickou poruchou

Sleva 15 % z běžně ceny 699 Kč

Naše cena: 594 Kč

Skladem

První pomoc v psychiatrii

Autor: Karel Dušek

publisher: Grada

0 / 5
Jednou z hlavních zásad v medicíne je rozpoznat zdravotní poruchu co nejdříve a co nejdříve provést terapeutický zásah. Stejně tak je tomu i v psychiatrii, kde je však situace poněkud složitější. První pomoc je často vyžadována na místě, kde se předpokládaná porucha objevila. V psychiatrii má tato skutečnost opravdu mimořádný význam. Snahou publikace První pomoc v psychiatrii autorů doc. MUDr.

Sleva 6 % z běžně ceny 220 Kč

Naše cena: 207 Kč

Ihned ke staženíSKY dárkový poradce

Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí