Jack Carr

Na seznamu smrti

Autor: Carr Jack

publisher: Kalibr

0 / 5
20 % Akce 1+1
Konspirační politický thriller Na seznamu smrti je prvotinou Jacka Carra, bývalého snipera amerického námořnictva. Poručík jednotek Navy SEAL James Reece byl na jedné z tajných misí se svým týmem přepaden a jako jediný tento útok přežil. Po návratu domů je plný protichůdných vzpomínek a otázek, jak k něčemu takovému mohlo dojít. Když však zjistí, že smrt členů jeho týmu nezavinil nepřítel, ale

Sleva 20 % z běžně ceny 399 Kč

Naše cena: 319 Kč

Skladem

In the Blood : James Reece 5

Autor: Carr Jack

publisher: Simon & Schuster Ltd

0 / 5
Novinka
A woman boards a plan in Burkina Faso having just completed a targeted assassination for the state of Israel. Two minutes after takeoff her plane is blown out of the sky. 6000 miles to the east, James Reece watches the names and pictures of the victims cross cable news. One face triggers a distant memory of a Mossad operative attached to the CIA years earlier in Iraq, a woman with ties to the

Sleva 10 % z běžně ceny 249 Kč

Naše cena: 223 Kč

Skladem

True Believer : James Reece 2

Autor: Carr Jack

publisher: Simon & Schuster Ltd

0 / 5
21 %
'This is seriously good... the suspense is unrelenting, and the tradecraft is so authentic the government will probably ban it - so read it while you can!' Lee Child A high-intensity roller-coaster ride, True Believer explodes with action and authenticity that cements Jack Carr as the new leader in political thrillers. Following his brutal quest for revenge, former Navy SEAL James Reece has

Sleva 21 % z běžně ceny 249 Kč

Naše cena: 197 Kč

Skladem u dodavatele

The Terminal List : James Reece 1

Autor: Carr Jack

publisher: Simon & Schuster Ltd

0 / 5
12 %
James Reece has nothing to live for and everything to kill for in the debut thriller from former Navy SEAL Jack Carr, perfect for fans of Lee Child and David Baldacci. On deployment in Afghanistan, Lieutenant Commander James Reece's entire team is killed in a catastrophic ambush. But the deaths don't stop there, and Reece soon discovers that this was not an act of war by a foreign enemy but a

Sleva 12 % z běžně ceny 269 Kč

Naše cena: 237 Kč

Skladem u dodavatele

Savage Son : James Reece 3

Autor: Carr Jack

publisher: Simon & Schuster Ltd

0 / 5
'A propulsive and compulsive series. Jack Carr's James Reece is the kind of guy you'd want to have in your corner. A suspenseful and exhilarating thrill-ride. Jack Carr is the real deal' Andy McNab Deep in the wilds of Siberia, a woman is on the run, pursued by a man harboring secrets - a man intent on killing her. Half a world away, James Reece is recovering from brain surgery in the

Naše cena: 249 Kč

Skladem u dodavatele

The Devil´s Hand : James Reece 4

Autor: Carr Jack

publisher: Simon & Schuster Ltd

0 / 5
21 %
It has been two decades since 9/11. The enemy has been patient. The enemy has been learning. The enemy has been adapting. The enemy is ready to strike again . . . Former Navy SEAL James Reece must embark on a top-secret CIA mission of retribution twenty years in the making in this riveting and timely thriller that will leave you gasping for breath. If you loved Lee Child's Jack

Sleva 21 % z běžně ceny 249 Kč

Naše cena: 197 Kč

Skladem u dodavatele

Na seznamu smrti

Autor: Carr Jack

publisher: Kalibr

0 / 5
Předprodej 50 % sleva na 2. titul
Poručík jednotek Navy SEAL Jamese Reece byl na jedné z tajných misí se svým týmem přepaden a jako jediný tento útok přežil. Po návratu domů je plný protichůdných vzpomínek a otázek, jak k něčemu takovému mohlo dojít. Když však zjistí, že smrt jeho parťáků nezavinil nepřítel, ale jsou za ni zodpovědná nejvyšší patra moci – tedy ti samí lidé, kteří je poslali do boje –, rozhodne se úplně sám, bez

Naše cena: 359 Kč

Skladem 22. 7. 2022

Pravý věřící

Autor: Carr Jack

publisher: Kalibr

0 / 5
20 % Novinka 50 % sleva na 2. titul
Po pomstě za smrt své rodiny a bývalých parťáků z týmu SEAL se James Reece skrývá hluboko v divočině Mosambiku, chráněn rodinou svého dávného přítele. Když je jeho identita odhalena, CIA ho přemluví ke spolupráci při pátrání po strůjcích děsivých teroristických útoků. Nyní Reece jako neochotný nástroj americké vlády cestuje po světě, zaměřuje se na teroristické vůdce a rozplétá spiknutí, které

Sleva 20 % z běžně ceny 499 Kč

Naše cena: 399 Kč

Skladem



50 % sleva skyscraper

Přihlášení uživatele