Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Juliana Baggottová

Pure

Autor: Juliana Baggottová

publisher: Hodder (UK)

0 / 5
27 %
A stunning coming of age novel set in a richly imagined post-apocalyptic world. For fans of THE PASSAGE and THE ROAD this is a fantastic addition to the growing cannon of dystopian fiction

Sleva 27 % z běžně ceny 229 Kč

Naše cena: 167 Kč

Skladem u dodavatele



AJ tituly SKY

Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí