Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Karen Hamilton

The Perfect Girlfriend

Autor: Karen Hamilton

publisher: Headline

0 / 5
27 %
Karen Hamilton's The Perfect Girlfriend is a frightening depiction of unbridled obsession, where love and pure hatred grapple on a knife edge. The perfect new psychological thriller for fans of Friend Request and The Girl Before.Juliette loves Nate.She will follow him anywhere. She's even become a flightattendant for his airline, so she can keep a closer eye on him.They are meant to be.The fact

Sleva 27 % z běžně ceny 359 Kč

Naše cena: 262 Kč

Skladem

Dokonalá přítelkyně

Autor: Karen Hamilton

publisher: Omega

0 / 5
15 %
Juliette miluje Natea. Bude ho následovat třeba na konec světa. Aby ho měla stále na očích, dokonce se nechá zaměstnat jako letuška u aerolinií, u kterých dělá pilota. Skutečnost, že se s ní Nate před šesti měsíci rozešel, pro ni nic neznamená. Protože Juliette má plán, jak ho získat zpátky. Je totiž dokonalou přítelkyní odhodlanou postarat se o to, že jí nikdo nezabrání vzít si to, po čem touží.

Sleva 15 % z běžně ceny 399 Kč

Naše cena: 339 Kč

Skladem

Dokonalá přítelkyně

Autor: Karen Hamilton

publisher: Edice Knihy Omega

0 / 5
Novinka
Juliette miluje Nata. Půjde za ním třeba na konec světa. Aby ho měla stále na očích, nechá se zaměstnat jako letuška u aerolinek, u kterých její láska pracuje jako pilot. Skutečnost, že se s ní Nate před šesti měsíci rozešel, pro ni nic neznamená. Protože Juliette má plán, jak ho získat zpátky. Je totiž dokonalou přítelkyní,odhodlanou postarat se o to, aby jí nikdo nebránil vzít si to, po čem

Sleva 6 % z běžně ceny 319 Kč

Naše cena: 300 Kč

Ihned ke stažení



AJ tituly SKY

Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí