Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Katie Marsh

Život bez tebe

Autor: Katie Marsh

publisher: Mladá fronta

0 / 5
20 %
Zoe se chystá k oltáři se svou životní láskou Jamiem. Ještě před obřadem dostává zprávu, že její matku Ginu právě zatkla policie. Zoe stojí před nemožným rozhodnutím: má utéct z vlastní svatby a jít matce na pomoc?

Sleva 20 % z běžně ceny 299 Kč

Naše cena: 239 Kč

Skladem u dodavatele

Moje všechno

Autor: Katie Marsh

publisher: Mladá fronta

0 / 5
12 %
V den, kdy se Hana chystá oznámit manželovi, že od něj odchází, ho najde v ložnici na podlaze, vyděšeného a neschopného se pohnout. Dostal mrtvici. A jejich život se ve vteřině změní. Haně nezbývá než odložit všechny své plány, aby se mohla starat o manžela, kterého byla připravená opustit. Tom nemůže chodit, není schopen základních úkonů. Po měsících vzájemného zanedbávání a

Sleva 12 % z běžně ceny 199 Kč

Naše cena: 175 Kč

Skladem

My Everything

Autor: Katie Marsh

publisher: Hodder & Stoughton

0 / 5
26 %
Hannah's thirty-two-year-old husband has a stroke . . . on the day she was going to leave him.A thought-provoking, emotive and page-turning debut novel perfect for fans of Jojo Moyes and Jodi Picoult.'Devastatingly good - wonderfully warm, heartbreakingly real and completely uplifting' Miranda DickinsonOn the day Hannah is finally going to tell her husband she's leaving him, he has a stroke . . .

Sleva 26 % z běžně ceny 269 Kč

Naše cena: 199 Kč

Skladem u dodavatele

A Life Without You

Autor: Katie Marsh

publisher: Hodder & Stoughton

0 / 5
26 %
The thought-provoking, emotive and page-turning second novel from Katie Marsh, author of My Everything. Perfect for fans of Jojo Moyes and Jodi Picoult.'A heart-clangingly powerful stunner of a novel' - Isabelle Broom, Heat. Perfect for fans of Jojo Moyes, Lisa Jewell and Jodi Picoult.Can you ever outrun the past?It's Zoe's wedding day. She's about to marry Jamie, the love of her life. Then a

Sleva 26 % z běžně ceny 269 Kč

Naše cena: 199 Kč

Skladem u dodavatele

Moje všechno

Autor: Katie Marsh

publisher: Mladá fronta

0 / 5
20 %
V den, kdy se Hana chystá oznámit manželovi, že od něj odchází, ho najde v ložnici na podlaze, vyděšeného a neschopného se pohnout. Dostal mrtvici. A jejich život se ve vteřině změní.

Sleva 20 % z běžně ceny 299 Kč

Naše cena: 239 Kč

Skladem u dodavatele


Může se hodit…


Přihlášení uživatele

Vanek branding Vanek branding