Registrace | Přihlášení


Marisha Pesslová

Noční film

Autor: Marisha Pesslová

publisher: Argo

5 / 5
19 %
Jedné deštivé říjnové noci je v opuštěném skladišti na Manhattanu nalezeno mrtvé tělo krásné a mladé Ashley Cordovové. Přestože policie označí její smrt za sebevraždu, dlouholetý investigativní žurnalista Scott McGrath má jiné podezření. Vyšetřování podivných okolností obklopujících Ashleyin život a smrt dovede McGrathe tváří v tvář odkazu jejího otce: legendárního režiséra kultovních hororů

Sleva 19 % z běžně ceny 498 Kč

Naše cena: 403 Kč

Skladem u dodavatele

Neverworld Wake

Autor: Marisha Pesslová

publisher: Scholastic

0 / 5
21 %
A compulsive, read-in-one-sitting suspense novel for fans of OneOf Us Is Lying and The Hazel Wood. Trust no-one.Feareverything.Five friends - the beautiful elite at their exclusive prep school- reunite a year after graduation. After a night out, they narrowlyavoid a collision with a car on a deserted road. Back at themansion belonging to one of the girls, a storm rages and a mysteriousman knocks

Sleva 21 % z běžně ceny 199 Kč

Naše cena: 157 Kč

Skladem u dodavatele

Hlídka v Bezčasí

Autor: Marisha Pesslová

publisher: Argo

0 / 5
19 %
Od tajemné smrti svého přítele Jima Beatrice se svými někdejšími kamarády z drahé internátní školy nepromluvila. Je přesvědčená, že jeden z nich ví, co se tehdy Jimovi doopravdy stalo. Znova se s nimi setkává až po roce, ale hned při návratu z prvního společného flámu jejich auto v bouřlivé noci havaruje. Z nehody sice vyváznou, vzápětí však zabuší na jejich dveře zlověstně vypadající muž a

Sleva 19 % z běžně ceny 298 Kč

Naše cena: 241 Kč

Skladem u dodavatele

Vybrané okruhy z mechaniky pohrom

Autor: Marisha Pesslová

publisher: Argo

0 / 5
19 %
Prvotina čtyřiadvacetileté, neobyčejně nadané americké autorky, vzbudila v roce svého vydání, 2006, nebývalý ohlas: nejdříve z důvodů atraktivní podoby jako krásná autorka (mnozí tvrdili, že se jí dostalo takové pozornosti jen kvůli tomu, jak vypadá), a hned vzápětí chválou kritiků za výjimečný talent. Detektivní příběh je napsaný s takovou bravurou pro detail i celkovou koncepci, matení i

Sleva 19 % z běžně ceny 458 Kč

Naše cena: 371 Kč

Skladem u dodavatele



Předprodej knihy Karla Gotta

Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí