Registrace | Přihlášení


Amy Snow: The Richard & Judy Bestseller

Autor:

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: angličtina
Datum vydání: 09.04.2015
Formát: 198 x 128 x 36 mm; Knihy - paperback; 576 stran
Cena: 220 Kč běžně 279 Kč
Přidat 'Amy Snow: The Richard & Judy Bestseller' do košíku

Dostupnost: Skladem 3–5 ks

  • Osobní odběr v Praze od 9 Kč, 1. 10. 2021 na prodejně
  • Osobní odběr mimo Prahu od 9 Kč, 1. 10. 2021 na prodejně
  • Doručení dopravcem od 79 Kč, 1. 10. 2021 u vás

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

Unlock the secret with the Richard and Judy bestseller. 'My favourite novel of last year' Lucinda Riley. Perfect for fans of The Seven Sisters, The Lake House and Dinah Jefferies' The Tea Planter's Wife. Discover more from Tracy Rees with her next heartwarming historical mystery, Florence Grace.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 978-1-78429-145-7
  • EAN: 9781784291457

Hodnocení

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme primárně pro vyřízení Vaší objednávky a další účely. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Publikace od stejného autora

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem



Dara Rolins 1+50%

Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí