Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Brethren

Autor:

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: angličtina
Datum vydání: 25.04.2013
Formát: 197 x 128 x 41 mm; Paperback; 662 stran
Cena: 196 Kč běžně 269 Kč
Přidat 'Brethren' do košíku

Dostupnost: Skladem 1–2 ks

  • Osobní odběr v Praze od 9 Kč, 2. 6. 2020 na prodejně
  • Osobní odběr mimo Prahu od 9 Kč, 3. 6. 2020 na prodejně
  • Doručení dopravcem od 79 Kč, 3. 6. 2020 u vás

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

The epic first novel in the million-selling Brethren trilogy. In the tradition of Bernard Cornwell, Conn Iggulden and Manda Scott, Brethren brilliantly evokes that extraordinary clash of civilizations known in the West as the Crusades.From the burning plains of Syria to the filthy backstreets of Paris and London, Brethren is the story of Will Campbell, coming of age in a time of conspiracy, passion, politics and war.Will longs to become a Knight Templar, but first he must serve as an apprentice to the foul-tempered scholar Everard, a man of dangerous secrets.Meanwhile, a new star is rising in the east. Amir Baybars has fought his way from slavery to become a fearsome commander, driven by an unquenchable desire to free the Holy Land from the European invaders.A stunning, epic novel of war, savagery and heroism.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 978-1-4447-6780-3
  • EAN: 9781444767803

Hodnocení

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem



Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí