Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Commander: Dobytí Ameriky

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: čeština
Formát: 195x140x15 mm Médium DVD

Anotace

Hráč se ujme vedení jedné z evropských mocností, které na počátku 16.století vysílají svá loďstva k břehům Ameriky, aby se pokusily dobýt Nový svět. Historii prvních let amerického osídlení tak psaly kroky pionýrů a válečných loďstev, které se střetávaly o nadvládu nad mořem. Klíčem k úspěchu je rozvíjet svou kolonii, získávat nové suroviny a zboží a převážet ho na evropské trhy. Konkurence ale zadarmo své pozice nevyklidí. Záleží jen na tobě, s kým uzavřeš spojenectví a komu vyhlásíš válku. V námořních bitvách rozhoduje správná taktika, výzbroj, zkušenosti posádek a manévrovatelnost lodí. Vyplujte k břehům Nového světa a začněte psát svou vlastní historii osídlení Ameriky. Dokážete z malých osad na pobřeží vybudovat námořní mocnost, která ovládne celý Atlantik?

dobytí Nového světa (Ameriky) 7 evropských mocností, každá se svými plusy/mínusy správa kolonií - těžba surovin a jejich zpracování v manufakturách a farmách, budování obrany a vojenské síly ap. skvělé námořní bitvy až 30 lodí, které vyžadují správně manévrovat, načasovat palbu, unikat a sledovat směr větru mnoho typů lodí - od obřích řadových válečných lodí přes fregaty, brigy a galeony po malé kutry a šalupy možnost ovládat lodě z RTS pohledu nebo přímo z paluby lodi diplomacie s evropskými národy, boje a jednání s Indiány herní plocha sahá od oblasti Karibského moře po Hudsonův záliv pěkná grafika lodí a moře, pohodlné ovládání

Knihovnické kódy

  • ISBN: 859-5-281-0281-7
  • EAN: 8595228102817

Hodnocení

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.


Může se hodit…


Nové knihy s podpisem - boční

Přihlášení uživatele