Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Daňový systém ČR 2018

Autor:

(9x)

Počet recenzí: 3

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: čeština
Datum vydání: 11.06.2018
Formát: 210 x 150 x 21 mm; Paperback; 404 stran
Cena: 352 Kč běžně 445 Kč
Nedostupné

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

14. vydání publikace Daňový systém ČR 2018 se zabývá problematikou daní včetně provázanosti sociálního pojistného a daně z příjmů fyzických osob.
Jedinečná publikace daňového práva na našem trhu!
• komplexně zpracovaná problematika daní,
• přehledné zpracování a rychlé vyhledávání pomocí marginálií a věcného podrobného rejstříku,
• množství ilustrativních praktických příkladů, schémat, tabulek a grafů.

Publikace je určena nejen studentům a pedagogům, ale i širokému okruhu čtenářů, kteří se zabývají daňovou problematikou. Dobře poslouží zájemcům o zkoušky na daňové poradce.
Snahou autorek bylo vytvořit učební pomůcku, která čtenářům umožní proniknout do fungování jednotlivých daní i daňového systému jako celku. Velký důraz je kladen na zobecnění a srozumitelnost textu a na logickou linku konstrukce daní. Publikace umožní čtenáři i určitý nadhled a orientaci v působení daní a jejich konstrukčních prvků.
Obě autorky již po mnoho let vyučují problematiku zdanění na vysoké škole, a jsou tedy schopny podat obsah tak, aby byl přístupný i pro laiky. Přehledně zpracovaná publikace obsahuje celou řadu schémat, tabulek, grafů a ilustrativních příkladů pro snadnější pochopení stále komplikovanějšího daňového systému České republiky.
Autorky formou odkazů upozorňují na logické souvislosti mezi prvky jednotlivých daní a pro snadnější orientaci připojily také podrobný věcný rejstřík.

Kategorie

Knihovnické kódy

 • ISBN: 978-80-87480-63-2
 • EAN: 9788087480632

Hodnocení


 • 5 / 5

  Vše stručně vysvětleno

  Nedá se už moc sehnat


 • 5 / 5

  Nejaktuálnější data mi pomáhají při psaní BP.


 • 5 / 5

  Nejaktuálnější data mi pomáhají při psaní BP.

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Ukázka Daňový systém ČR 2018

Publikace od stejného autora

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Informace o autorovi

prof. Ing. Alena Vančurová, Ph.D. je absolventkou oboru Finance Vysoké školy ekonomické v Praze. V současné době je vedoucí katedry veřejných financí Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze, kde garantuje obor Zdanění a daňová politika. Od roku 1995 je rovněž daňovou poradkyní. Přednáší pro řadu institucí a vysokých škol, byla i členkou odborných skupin ministrů. Svou bohatou pedagogickou erudici, praktické zkušenosti a dovednosti i teoretické znalosti zúročila zatím ve více než čtyřiceti učebnicích a knižních publikacích. doc. Ing. Lenka Láchová, CSc. je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze, kde vyučuje na katedře veřejných financí. V současné době působí i na Ministerstvu financí ČR v odboru Strategie daňové politiky a správy. Je autorkou a spoluautorkou řady odborných publikací a od samého začátku se podílí na projektu Daňový systém ČR. Specializuje se na zdanění v Evropské unii a majetkové daně.Přihlášení uživatele