Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Days of Wonder

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: angličtina
Datum vydání: 01.03.2019
Formát: Knihy - paperback; 496 stran
Cena: 196 Kč běžně 269 Kč
Přidat 'Days of Wonder' do košíku

Dostupnost: Skladem u dodavatele

  • Osobní odběr v Praze od 9 Kč, 17. 12. 2020 na prodejně
  • Osobní odběr mimo Prahu od 9 Kč, 17. 12. 2020 na prodejně
  • Doručení dopravcem od 79 Kč, 18. 12. 2020 u vás

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

The incredible, life-affirming new novel by the author of the Richard & Judy Book Club Bestseller A Boy Made of Blocks for fans of Matt Haig and Jojo Moyes. Tom, devoted single father to Hannah, is the manager of a tiny local theatre. On each of her birthdays, its colourful cast of part-time actors have staged a fantastical production just for her - a day of wonder. However hard life gets, all Tom wants to do is make every moment magical for her. Now, as Hannah begins to spread her wings, the theatre comes under threat of closure and the two could lose one another. But maybe, just maybe, one final day of magic might just save them both. A story about finding joy in everyday life, Days of Wonder is the most beautiful and uplifting novel you'll read all year.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9780751563306

Hodnocení

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem



AJ tituly SKY

Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí