Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Different Class

Autor:

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: angličtina
Publikováno: 04/2016
Formát: brožované
Cena: 359 Kč běžně 399 Kč
Nedostupné

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

The gripping new psychological thriller from Joanne Harris, to follow her bestselling Gentlemen & Players and Blueeyedboy. Perfect for fans of Claire Mackintosh, BA Paris. Paula Hawkins and Tracy Chevalier. After thirty years at St Oswald's Grammar in North Yorkshire, Latin master Roy Straitley has seen all kinds of boys come and go. Each class has its clowns, its rebels, its underdogs, its 'Brodie' boys who, whilst of course he doesn't have favourites, hold a special place in an old teacher's heart. But every so often there's a boy who doesn't fit the mould. A troublemaker. A boy with hidden shadows inside. With insolvency and academic failure looming, a new broom has arrived at the venerable school, bringing Powerpoint, sharp suits and even sixth form girls to the dusty corridors. But while Straitley does his sardonic best to resist this march to the future, a shadow from his past is stirring.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9780385619240

Publikace od stejného autora

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.



booktook sky
Booktook sky

Přihlášení uživatele