Registrace | Přihlášení


Doing Time : a hilarious new spinoff from the Chronicles of St Mary´s series

Autor:

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: angličtina
Datum vydání: 01.06.2021
Formát: 197 x 129 x 32 mm; Knihy - paperback; 480 stran
Cena: 213 Kč běžně 269 Kč
Přidat 'Doing Time : a hilarious new spinoff from the Chronicles of St Mary´s series' do košíku

Dostupnost: Skladem u dodavatele

  • Osobní odběr v Praze od 9 Kč, 15. 9. 2021 na prodejně
  • Osobní odběr mimo Prahu od 9 Kč, 15. 9. 2021 na prodejně
  • Doručení dopravcem od 79 Kč, 15. 9. 2021 u vás

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

Introducing The Time Police, the brand-new series by international bestselling author, Jodi Taylor - an irresistible spinoff from the much-loved Chronicles of St Mary's series. Perfect reading for fans of Doctor Who, Terry Pratchett and Jasper Fforde. 'The best way to describe this book: lots of fun' British Fantasy Society 'Inventive and entertaining... a fast-paced and fun first book in what promises to be an excellent new series' Culturefly A long time ago in the future, the secret of time travel became known to all. Unsurprisingly, the world nearly ended. There will always be idiots who want to change history. Enter the Time Police. An all-powerful, international organisation tasked with keeping the timeline straight. At all costs. Their success is legendary. The Time Wars are over. But now they must fight to save a very different future - their own. This is the story of Jane, Luke and Matthew - the worst recruits in Time Police history. Or, very possibly, three young people who might change everything.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9781472266774

Hodnocení

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme primárně pro vyřízení vaší objednávky a další účely. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Publikace od stejného autora

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem



Předprodej knihy Karla Gotta

Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí