Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Medusa

Autor:

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: angličtina
Publikováno: 10/2015
Formát: brožovaná; 346 stran kniha
Cena: 257 Kč běžně 299 Kč
Přidat 'Medusa' do košíku

Dostupnost:

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

The first in the Oslo Crime Files, a tense and dark quartet of thrillers for fans of Camilla Lackberg and Jo Nesbo.
A woman vanishes from a forest near Oslo. Days later her body is found, seemingly mauled and maimed by a bear. When another woman is reported missing and then found dead with the same scratches and bites, police find the link between them is local doctor, Axel Glenne.
Forensics reveal the women were murdered and a net of suspicion tightens around Axel, who is convinced his twin brother Brede is responsible. But no one has seen him for years and if Axel is to prove his innocence, he needs to find Brede. And fast. But there isn't a single photograph of the brothers together and neither Axel's wife nor his children has ever met a man called Brede ...

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9781472206831

Publikace od stejného autora

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.



Přihlášení uživatele

Branding Čtení je nejvíc Branding Čtení je nejvíc