Registrace | Přihlášení


Orient

Autor:

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: angličtina
Datum vydání: 09.04.2015
Formát: 234 x 153 x 40 mm; Knihy - paperback; 613 stran
Cena: 394 Kč běžně 499 Kč
Přidat 'Orient' do košíku

Dostupnost: Skladem 1–2 ks

  • Osobní odběr v Praze od 9 Kč, 27. 9. 2021 na prodejně
  • Osobní odběr mimo Prahu od 9 Kč, pozítří na prodejně
  • Doručení dopravcem od 79 Kč, pozítří u vás

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

Suspenseful, haunting, Bollen's thrilling novel Orientis a provocative take on the troubled American dream, in the vein of Lionel Shriver or AM Homes

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 978-1-4711-3615-3
  • EAN: 9781471136153

Hodnocení

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme primárně pro vyřízení Vaší objednávky a další účely. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem



Dara Rolins 1+50%

Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí