Registrace | Přihlášení


Outdoor trénink pro manažery a firemní týmy

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Datum vydání: 1. 10. 2011
Formát: 240 x 160 x 12 mm; Knihy - paperback; 200 stran
Další specifikace
Cena: 229 Kč běžně 269 Kč
Nedostupné

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

První český, prakticky psaný a ucelený pohled na outdoor trénink jako na atraktivní a účinnou tréninkovou metodu pro budování a stmelování týmů, rozvoj manažerských a pracovních způsobilostí, pro motivování jednotlivců a týmů a pro hodnocení pracovníků. Z pera autorů, kteří mají mnohaleté zkušenosti s vedením outdoorových programů pro špičkové české a nadnárodní společnosti. Kniha je určena zvláště personálním a tréninkovým manažerům, kterým pomůže při rozhodování kdy, za jakých okolností a k jakému účelu použít outdoor trénink. Využijí ji také konzultanti, trenéři a organizátoři aktivit ve sféře volného času. Součástí knihy je barevná příloha.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 80-247-0318-1
  • EAN: 9788024703183

Hodnocení

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme primárně pro vyřízení Vaší objednávky a další účely. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.


Kniha ukazuje plnou šíři možností, které OT nabízí. Prezentuje OT jako atraktivní a účinnou tréninkovou metodu pro:
- budování a stmelování týmů
- rozvoj manažérských a pracovních způsobilostí
- motivování jednotlivců a týmů
- hodnocení pracovníků.
Základní přínos knihy Svatoše a Lebedy spočívá proto již v tom, že českému čtenáři přibližuje srozumitelnou řečí poměrně méně známou moderní metodu vzdělávání manažérů a firemních týmů, vhodnou pro aplikaci ve velmi aktuálních oblastech manažérské praxe.
Kniha může mít i podstatně širší význam – za hranicemi samotného OT. Obsahuje totiž upozornění na nutné, potřebné a méně často zmiňované dispozice manažérů a cesty k jejich ovlivnění. Kniha je dílem zkušených autorů. Vladimír Svatoš, hlavní autor knihy vedl programy pro špičkové české nadnárodní společnosti. Knize autorů Svatoše a Lebedy nesporně patří čestné místo vedle knihy Billa Krouwela „Management Development Outdoors“, která byla a je dosud jedním z hlavních zdrojů poznatků a inspirace celé mladé generace tvůrců a poskytovatelů outdoorových kurzů.
Jsem přesvědčen o tom, že kniha autorů Svatoše a Lebedy představuje cenný zdroj poznatků a zaslouží si proto plně pozornost čtenářů. Rozhodnutí GRADY vydat tuto knihu považuji za velmi šťastný krok správným směrem.

Arnošt Katolický ©
Doc.aka@akamonitor.cz
http://www.akamonitor.cz/
15. března 2005

Zákazníci také koupili

Mohlo by se Vám líbit50 % sleva skyscraper

Přihlášení uživatele