Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Perfect Mother

Autor:

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: angličtina
Datum vydání: 03.05.2018
Formát: 234 x 154 x 26 mm; Knihy - paperback; 318 stran
Cena: 291 Kč běžně 399 Kč
Přidat 'Perfect Mother' do košíku

Dostupnost: Dodáme do Vánoc

  • Osobní odběr v Praze od 9 Kč, 1. 12. 2020 na prodejně
  • Osobní odběr mimo Prahu od 9 Kč, 3. 12. 2020 na prodejně
  • Doručení dopravcem od 79 Kč, 2. 12. 2020 u vás

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

Nell wants to escape the past. Collette wants to spend more time with her family. All Winnie wants is to have her baby back. When Nell suggests a night out in Brooklyn to her new mums club, the others jump at the chance. But the evening takes a tragic turn when single mother Winnie learns that her six-week-old son Midas has been kidnapped. As the investigation hits a dead end, Nell, Collette and Francie make it their mission to succeed where the police are failing and bring baby Midas home. But as Winnie and those around her come under scrutiny from the media, damaging secrets come to light and friendships are pushed to the limit. Because people will do almost anything to protect the ones they love . . . Don't miss this addictive page-turner, perfect for fans of Big Little Lies and The Girl on the Train

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 978-0-7515-7033-5
  • EAN: 9780751570335

Hodnocení

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Publikace od stejného autora

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem



SKY dárkový poradce

Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí