Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Proč ženy muže už více chápou

Autor:

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Datum vydání: 01.11.2006
Formát: 205 x 145 x 10 mm; Knihy - paperback; 150 stran
Cena: 144 Kč běžně 169 Kč
Nedostupné

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

Pokračování bestselleru o mužích a ženách "Proč ženy muže (ne)chápou" je tady! David Gruber, génius mezilidské komunikace, nás ve své nové knize "Proč ženy muže už více chápou" opět zavádí do světa mužů a žen, jejich vzájemné přitažlivosti, ale také neporozumění, sporů a odlišností. Svým osobitým, velmi otevřeným a vtipným stylem ukazuje, proč se ženy a muži ne vždy chápou a jak si lépe porozumět, a zejména odkrývá podstatu mužsko-ženského nedorozumění, odkrývá největší tajemství mužů, jaké kdy ženám svěřili. Pokud jste si již přečetli první knihu o mužích a ženách, jste v mužsko-ženské komunikaci bezpochyby úspěšnější. Po přečtení druhého dílu se stanete doslova mistry!

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 978-80-247-1744-9
  • EAN: 9788024717449

Hodnocení

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Publikace od stejného autora

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Informace o autorovi


Ing. David Gruber (1955)
Je špičkový expert, konzultant a školitel v oboru práce s informacemi, komunikace a managementu lidských emocí.
Je zakladatelem profese nezávislého školitele, lektora, kouče v naší zemi. V letech 1986–1989 byl na našem území jediný této profese.
Je zakladatelem aplikované odborné disciplíny „techniky duševní práce“ v naší zemi. (V době vzniku této disciplíny u nás se prakticky totéž rozvíjelo v zahraničí pod názvem „managerial soft skills“, avšak odborné kontakty byly téměř nulové – a některé manažerské techniky u nás byly i zakazovány; například neexistovaly disciplíny jako vyjednávání či diskuse různých názorů, neboť správný byl pouze názor jeden.)
Je zakladatelem aplikované odborné disciplíny „osobní informační systém“ v naší zemi. (V době vzniku této disciplíny zde se totéž rozvíjelo v zahraničí pod názvem „time management“, s téměř nulovými vazbami – stejnými jako u manažerských soft technik.)
Je nejspíše jediným člověkem v naší zemi, který si pro svou kariéru sám vytvořil svou odbornou disciplínu i svou profesi. Čas ukázal, že to bylo velmi předvídavé, neboť v jeho šlépějích jdou dnes již stovky nezávislých lektorů, školitelů, koučů – a z manažerských a komunikačních školení se také stal rozšířený užitečný byznys.
Je duchovním otcem kurzů ® rychločtení a ® racionálního čtení. Původně vycházel při jejich tvorbě z obdobných zahraničních technik typu speed reading, Schnellesen, bystroje čtěnije apod. Těmto dvěma českým pojmům dal nový obsah, zařadil do nich ® psychovzorce a více než čtvrtstoletým výzkumem je v pozitivním smyslu velmi vzdálil původním zdrojům. Vytvořil z nich novou kvalitu.
Je vysoce tvořivým výzkumníkem ve svém oboru, objevitelem vztahů a vynálezcem novátorských postupů jako studijní metoda NEANA, psychovzorec profesionální koncentrace, psychovzorec zjišťovací a zpětně poznávací paměti, psychovzorec psychické teorie relativity, psychovzorec PRP pro vyhmátnutí hlavní myšlenky textu, psychovzorec 2H:20L pro mužsko-ženské vztahy a řady jiných. Podle některých nezávislých odborníků může masová aplikace jeho know-how v blízké budoucnosti způsobit obdobný vývojový skok v psychologii zpracování informací a psychologii učení, jako učinily počítače, mobily a internet v technice zpracování informací. Jeho metody již přinášejí citelnou úlevu tisícovkám absolventů jeho více než 750 autorských kurzů.
Je nejspíše českým rekordmanem nebo jedním z nejrychlejších v ovládnutí angličtiny z naprostého začátečníka na úroveň advanced. S použitím svých metod zkrátil průměrnou dobu šesti let standardního studia na 90 hodin samostudia, rozložených kvůli velké pracovní zaneprázdněnosti do čtyřměsíčního období. Pokrok byl ověřen nezávislým testem King’s School of English v Bournemouthu, Anglie, v srpnu 1989.
Je obdobně špičkově rychlým studentem, osvojovatelem nových poznatků po celou dobu dvaceti let svého studia na škole základní, střední a dvou vysokých. Při této rychlosti dodržoval celou dobu špičkovou kvalitu studia.
Je natolik integritním a zásadovým člověkem, že mu v dobách totality bylo zabráněno studovat po maturitě jakoukoliv jinou fakultu kromě technické či ekonomické a po promoci zabráněno ve vyšším vzdělání (doktorandské, docentská habilitace atp.) již úplně, v jakémkoliv oboru. Svou samostatnou pílí v duševní práci a vlastním výzkumu však dosáhl takových výsledků, že jej nejeden univerzitní špičkový pedagog uznává za sobě prakticky rovnocenného – a řada docentů či profesorů je jeho žáky.
Se svými více než 50 knihami a brožurami (prodáno přes milion výtisků) a delšími časopiseckými sériemi, třemi odbornými televizními seriály, stovkami odborných článků a dalších vystoupení v médiích coby autor-popularizátor široko daleko stěží najde vážnější konkurenci. Řadou svých žáků i nezávislých expertů v oboru je označován jako „první mezi lektory“.AJ tituly SKY

Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí