Registrace | Přihlášení


Six of Crows : Book 1

Autor: Leigh Bardugo

(4x)

Napsat recenzi

Vydavatel: Hachette
Jazyk: anglicky
Datum vydání: 1. 11. 2016
Formát: 197 x 130 x 34 mm; Knihy - paperback; 495 stran
Další specifikace
Cena: 182 Kč běžně 269 Kč

Dostupnost: Skladem více než 50 ks

  • Osobní odběr v Praze od 29 Kč
  • Osobní odběr mimo Prahu od 29 Kč
  • Doručení dopravcem zdarma

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is gripping, sweeping and memorable. GAME OF THRONES meets OCEAN'S ELEVEN, this novel is perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Cashore.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 978-1-78062-228-6
  • EAN: 9781780622286

Hodnocení

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme primárně pro vyřízení Vaší objednávky a další účely. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Publikace od stejného autora

Zákazníci také koupili

Mohlo by se Vám líbit



50% sleva na druhý titul

Přihlášení uživatele