Registrace | Přihlášení


Six of Crows : Book 1

Autor:

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: angličtina
Formát: 197 x 130 x 34 mm; Knihy - paperback; 495 stran
Cena: 213 Kč běžně 269 Kč
Přidat 'Six of Crows : Book 1' do košíku

Dostupnost: Skladem více než 5 ks

  • Osobní odběr v Praze od 9 Kč, zítra na prodejně
  • Osobní odběr mimo Prahu od 9 Kč, pozítří na prodejně
  • Doručení dopravcem od 79 Kč, pozítří u vás

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is gripping, sweeping and memorable. GAME OF THRONES meets OCEAN'S ELEVEN, this novel is perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Cashore.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 978-1-78062-228-6
  • EAN: 9781780622286

Hodnocení

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme primárně pro vyřízení vaší objednávky a další účely. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Publikace od stejného autora

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem



Předprodej knihy Karla Gotta

Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí