Registrace | Přihlášení


Společenství safírového srdce - Volba

Autor:

(4x)

Počet recenzí: 3

Napsat recenzi

Vydavatel:
Datum vydání: 04.11.2015
Formát: 211 x 154 x 28 mm; Knihy - paperback; 308 stran
Další specifikace

Anotace

Společenství safírového srdce vzniklo v roce 935 v centru západní Eurasie, dnes zjednodušeně nazývaném Evropa. Vytvořil jej ten, kterého zákeřní vrazi předčasně sprovodili z tohoto světa. Neodešel však na věčnost. Slíbil, že bude svůj domov chránit a objeví se ve chvílích nejtěžších. Ač ho od té doby spatřily miliony lidí, nikdo si zatím neuvědomil, že svou přísahu dodržel a chrání srdce Evropy, kdykoliv se ukáže nějaké nebezpečí. Tehdy svolá královskou radu Společenství safírového srdce. Její členové prověří situaci a sdělí králi získané poznatky. V případě, že je potřeba zasáhnout, vybírají se v první fázi kandidáti na členství a spolupráci. Nezáleží na věku, vzhledu, úrovni vzdělání ani povolání… záleží pouze na jediném – na jejich srdci.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 978-80-247-5780-3
  • EAN: 9788024757803

Hodnocení


  • Velmi čtivá kniha, je z našeho prostředí a u mé dcery se setkala s velkým nadšením.


  • Kniha je velmi čtivá. Není to a,merická akční fantasy, ale fantasy plné nápadů, které nejsou banální. Ten nápad o starých rasách je velmi zajímavý. Kniha je čtivá. Kdo čeká krev, samou akci může být zklamnaý, kniha je vysloveně nápaditá a dějově zajímavá.


  • 2 / 5

    knihu jsem koupila dceři jako dárek a kniha se jí nelíbila, vyloženě ji zklamala.

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme primárně pro vyřízení Vaší objednávky a další účely. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Publikace od stejného autora

Zákazníci také koupili

Mohlo by se Vám líbit50 % sleva skyscraper

Přihlášení uživatele