Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

The Banker´s Wife

Autor:

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: angličtina
Datum vydání: 03.07.2018
Formát: 234 x 154 x 26 mm; Knihy - paperback; 343 stran
Cena: 224 Kč běžně 299 Kč
Přidat 'The Banker´s Wife' do košíku

Dostupnost: Dodáme do Vánoc

  • Osobní odběr v Praze od 9 Kč, 4. 12. 2020 na prodejně
  • Osobní odběr mimo Prahu od 9 Kč, 8. 12. 2020 na prodejně
  • Doručení dopravcem od 99 Kč, 9. 12. 2020 u vás

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

'Immersive, satisfying, tense - and timely' Lee Child'Whip smart and fraught with tension...Brilliant.' Mary Kubica, author of The Good GirlA fast-paced and impossibly gripping thriller for fans of The Woman in the Window and Need to Know.The only thing worse than finding out that your husband is dead, is discovering the secrets he left behind.Annabel's seemingly perfect ex-patriate life in Geneva is shattered when her banker husband Matthew's plane crashes in the Alps. When Annabel finds clues that his death may not be all it seems, she puts herself in the crosshairs of powerful enemies and questions whether she really knew her husband at all.Meanwhile, journalist Marina is investigating Swiss United, the bank where Matthew worked. But when she uncovers evidence of a shocking global financial scandal that implicates someone close to home, she is forced to make an impossible choice.Praise for The Banker's Wife'A knockout of an international thriller' Chris Pavone, author of The Expats'Kept me guessing until the very last page. I couldn't tear myself away' Janelle Brown, author of Watch Me Disappear'A gripping, twisty thriller that asks how well we really know the people closest to us' Alafair Burke, author of The Wife

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 978-1-473-68474-4
  • EAN: 9781473684744

Hodnocení

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Publikace od stejného autora

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem



SKY dárkový poradce

Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí