Registrace | Přihlášení


The Other Woman

Autor: Sadie Jones

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel: Pan Macmillan
Jazyk: anglicky
Datum vydání: 12.06.2018
Formát: 197 x 117 x 29 mm; Knihy - paperback; 448 stran
Další specifikace
Cena: 269 Kč

Dostupnost: Skladem u dodavatele

  • Osobní odběr v Praze od 29 Kč
  • Osobní odběr mimo Prahu od 29 Kč
  • Doručení dopravcem zdarma

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

The Other Woman by debut author Sandie Jones, is a gripping psychological thriller, perfect for fans of Michelle Frances's The Girlfriend and B A Paris's Behind Closed Doors. When Emily meets Adam she knows he is the One. That together they can deal with anything that is thrown at them. But lurking in the shadows is another woman, Pammie. Emily chose Adam, but she didn't choose his mother. There's nothing a mother wouldn't do for her son, and now Emily is about to find out just how far Pammie will go to get what she wants . . .

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 978-1509885176
  • EAN: 9781509885176

Hodnocení

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme primárně pro vyřízení Vaší objednávky a další účely. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Publikace od stejného autora

Zákazníci také koupili

Mohlo by se Vám líbit



50% sleva na druhý titul

Přihlášení uživatele