Registrace | Přihlášení


The Sisters

Autor:

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: angličtina
Datum vydání: 1. 9. 2015
Formát: 198 x 130 x 27 mm; Knihy - paperback; 384 stran

Anotace

'Perfect for fans of THE GIRL ON THE TRAIN' Marie Claire From the author of Sunday Times bestseller, LOCAL GIRL MISSING. One lied. One died.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9780007594412

Hodnocení

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme primárně pro vyřízení Vaší objednávky a další účely. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem



Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí