Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Truth Or Dare

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: anglicky
Publikováno: 2017
Formát: 197 x 129 x 25 mm Paperback 384 stran
Cena: 182 Kč běžně 239 Kč
Přidat 'Truth Or Dare' do košíku

Dostupnost: Skladem 1–2 ks

  • Osobní odběr v Praze od 9 Kč, zítra na prodejně
  • Osobní odběr mimo Prahu od 9 Kč, 16. 12. 2019 na prodejně
  • Doručení dopravcem od 69 Kč, 17. 12. 2019 u vás

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

A powerful and touching novel about bravery from the Guardian's "writer to watch" Non Pratt, perfect for fans of Rainbow Rowell, John Green and Holly Bourne.A powerful and moving novel about bravery from the Guardian's "writer to watch" Non Pratt, perfect for fans of Rainbow Rowell, John Green and Holly Bourne. How far is too far when it comes to the people you love? Claire Casey hates being the centre of attention. But if it means getting Sef Malik to notice her, it's a risk she's happy to take. Sef is prepared to do anything to help his recently disabled brother. But this means putting Claire's love - and life - on the line. Because when you're willing to risk everything, what is there left to lose?

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9781406366938

Hodnocení

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem



Nové knihy s podpisem - boční

Přihlášení uživatele