Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Umění dialogu - Jak si s lidmi opravdu porozumět

Autor:

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Publikováno: 21.02.2011
Formát: 17×24 cm, 200 stran

Anotace

Jak stručně, výstižně a s respektem k zájmům druhého vyjádřit svoje myšlenky? Nová knížka uznávané autorky vám na konkrétních příkladech ukáže, jak komunikovat bez předsudků, cíleně využívat otázek, poctivě dokládat svůj názor, propojit asertivitu s taktickým jednáním, chránit hranici osobní a profesní role. Dozvíte se jak profesionálně telefonovat, jak vyjít s problematickým a hendikepovaným partnerem nebo jak vystupovat v médiích. Knížka také nabízí praktická cvičení pro poznání vlastní osobnosti, tréninkové postupy pro rozvoj mluvní osobitosti a antistresové techniky jako prevenci syndromu vyhoření.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 978-80-247-3810-9
  • EAN: 9788024738109

Publikace od stejného autora

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu

Informace o autorovi


MgA. Alena Špačková
Vystudovala Divadelní fakultu AMU v Praze, obor herectví, absolvovala pětileté studium umělecké aspirantury v oboru technika mluveného projevu. Po ukončení umělecké praxe sólistky Hudebního divadla v Karlíně pracuje od začátku devadesátých let jako odborná asistentka na Husitské teologické fakultě UK, kde učí kulturu mluveného projevu a komunikační dovednosti. Jako lektorka rétoriky působí i na jiných školách (Vyšší odborná škola herecká v Praze, Filmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku, VŠEM v Praze, VŠE v Praze, Univerzita Pardubice).
Jako lektorka kurzů moderní rétoriky (obchodní nebo osobní prezentace, společenské vystupování, telefonování, neverbální komunikace, dialogická komunikace) trénuje v komunikačních dovednostech i skupiny a jednotlivce ze soukromých společností a státních institucí. V odborných konzultacích vždy vychází z individuálních dispozic účastníků a důraz klade na praktické uplatnění jednotlivých komunikačních technik.
Je autorkou publikace Moderní rétorika (3. vydání v roce 2009), příležitostně prezentuje svou práci v Českém rozhlase a televizi.
Rétoriku chápe jako nástroj mezilidského porozumění.


doprava zdarma
doprava zdarma

Přihlášení uživatele