Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Vente 3

Autor:

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: španělština
Publikováno: 2015
Formát: 210 x 280 mm; 192 stran kniha
Cena: 447 Kč běžně 559 Kč
Nedostupné

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

Shrnutí:

Třídílný učebnicový souboru Ven nuevo je určen pro starší dospívající a dospělé studenty na středních a jazykových školách.

Popis:

Učebnice

Cílem Vente3jsou jazykové dovednosti stupně B2+ SERRJ (schopnost poradit si nejen s většinou každodenních situací, ale i psát a především samostatně tvořit náročné souvislé texty k vybraným tématům, umět popsat zážitky a události, vysvětlit svá stanoviska k určitým problémům a formulovat svůj názor ústně i písemně).

Učebnice má 12 lekcí (bez nulté), která byla jako opakovací pouze ve 2. dílu. Zde první lekci předchází Repasa tus conocimientos de espaňol - opakovací test znalostí španělštiny odpovídající úrovni B1. Na konci testu (25 testovacích cvičení) je bodové hodnocení, student může konzultovat své výsledky s učitelem nebo po zadání přístupového kódu z učebnice, si stejná cvičení může samostatně procvičit on-line na tuaulavirtual, kde jsou také tato cvičení k dispozici i s řešeními. Student opět nalézá známé prostředí, ve kterém žije a které ho obklopuje. Porovnáním tématického zaměření všech tří dílů, je možné sledovat i záměr autorů zachovat kontinuitu témat napříč všemi třemi díly (např. při srovnání témat Lekce 1 ve všech 3. dílech: Indentificarse –Háblame de tí –Cómplices de tu vida a v Lekci 3: Relaciones familiaresMundo en marcha – Mira la cartelera). 2. a 3. díl přináší širší záběr témat a z jiného úhlu pohledu, od základních osobních zájmů k zájmu o přátele a okolí, které studenty obklopuje, až po nové aspekty života a plány do budoucna. Postupně přibývají nové originální texty a doplňující dokumenty, společně s prohlubováním a systematizace gramatiky a všechny aktivity jsou začleněny do kontextu. Práce se prohlubuje a více nutí studenty k zamyšlení, úvahám a samostatnému vyjadřování na vyšší úrovni. Bohatý autentický materiál učebnice poskytuje během výuky jak studentům, tak učiteli, potřebné zázemí, zároveň mu však nechává dostatečně volný prostor k výběru, doplnění, potlačení, pro každou část lekce může učitel poskytnout řešení nebo navrhnout jiné možnosti jak s tématem pracovat (viz příručka učitele).Výuka je propojena s novými reáliemi a poznatky z kulturního života všech hispánských zemí. Audionahrávky v mp3 k učebnici si může student stáhnout z tuaulavirtual.

Využití digitální podpory na jakémkoli nosiči (učebnice on-line, doplňkové materiály) je v tomto dílu důležitá pro samostatnou i skupinovou práci. Za poslední lekcí v učebnici je 10 stránek gramatického přehledu. Nedílnou součástí učebnice zůstává pracovní sešit studenta.

Struktura lekce (celkem 12 lekcí):

1) Página de presentación + Competencias – dvoustrana

Fotografie vlevo uvádějí obsah a ústřední téma celé lekce. Stejně jako ve 2. dílu se na této stránce v každé lekci postupně objevují fotografie, které mají podnítit zvědavost studentů (slavnosti, plakáty k filmům, záběry z ulice ve městě, letištní haly, kulturních památek, lékařského prostředí, nových technologií aj.). Titulek Extensión cultural níže upozorňuje studenta na další a detailnější informace k fotografiím, které nalezne na tuaulavirtual. Je to první kontakt jak s obsahem lekce (slovní zásoba, mluvnice a jejich praktické použití), tak s obsahem tématickým. Na stránce vpravo je formální obsah a klasický úvod do lekce s konkrétním popisem obsahu pro jednotlivé kompetence:

  • Competencia pragmática = comprensión lectora a comprensión auditiva
  • Competencia lingüística = gramática
  • Competencia lingüística = léxico
  • Competencia sociolingüística

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 978-84-9081-300-3
  • EAN: 9788490813003

Informace:

Vydání 1.

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Ochrana osobních údajů.Přihlášení uživatele

Svět knihy - branding Svět knihy - branding