Registrace | Přihlášení


Staňte se affiliate partnerem

Vlastníte webové stránky či blog o knihách?

Přesně pro Vás jsme připravili nový affiliate program. V případě, že z Vaší stránky přijdou zákazníci do našeho eshopu a uskuteční objednávku, můžete získat zajímavé provize z nákupů. Připojte se k realizaci naší vize, že knihy jsou nejlepším přítelem kteréhokoliv člověka, a dělejte lidem radost společně s námi. Čím více radosti rozdáte, tím více se Vám vrátí nazpět.

Zaregistrovat se

Proč se do affiliate programu zapojit?

Jako jednička na knižním trhu v prodeji knih a učebnic Vám nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce v dynamicky se rozvíjející firmě s širokým sortimentem zboží. V naší nabídce naleznete rovněž nepřebernou škálu neknižního zboží, ale též publikace exkluzivně podepsané samotnými autory z Čech nebo ze zahraničí, které nikde jinde nenajdete.

Materiály k propagaci si můžete vybrat ze všech standardních reklamních formátů.

V současné době jsou pro Vás připraveny kampaně s nejrůznějším zaměřením, kde je, kromě výše uvedených reklamních formátů, možné nalézt i další speciální bannery pro tématicky rozličné akce, které pro Vás vytváříme.

Náš partner //www.affilbox.cz/ pro Vás zajistí neustálou technickou podporu.

Jak se stát affiliate partnerem?

Registrujte se na partner.booktook.cz, kde vyplníte registrační formulář. Po schválení registrace je následně ihned možné sledovat výši Vašich provizí ve Vašem profilu. Dostupné jsou též nejrůznější statistiky, které Vám prozradí, zdali není třeba na propagaci zapracovat. Jako motivaci máme pro vás připravených 100 Kč jako bonus za registraci.

Veškeré podmínky affiliate programu jsou upraveny obecnými pravidly Affilboxu a následně našimi pravidly v rámci jednotlivých kampaní. Všeobecné obchodní podmínky našeho eshopu případně naleznete zde.

Provize

  • odměna za konverzi je 3 % u všech našich aktuálních kampaní, nenechte si však ujít mimořádné kampaně, kde je možné získat až 4 % za konverzi
  • provize pro subpartnera je stanovena ve výši 1 %, neváhejte tedy a zapojte i své spřátelené eshopy
  • platnost cookies je 60 dní
  • vyplácení provizí již od 500 Kč
  • provize Vám budou vypláceny minimálně 1x měsíčně na Váš bankovní účet

V případě jakýchkoli dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na affiliate@euromedia.cz.


Může se hodit…


Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí