Registrace | Přihlášení


Historie e-shopu

Internetové knihkupectví Levneucebnice.cz bylo založeno roku 2006, původně jen s nabídkou odborné literatury pro vysoké školy.

Roku 2009 byla nabídka výrazně rozšířena o odbornou literaturu všech ostatních oborů, stejně jako o beletrii. Ve stejném roce byla také otevřena naše první pobočka pro osobní odběry na Praze 4 v areálu vysokoškolských kolejí na Jižním městě.

Následujícího roku firma prošla reorganizací a byla převedena na Bookretail s.r.o., což nám také umožnilo pro zákazníky spustit kompletně nový e-shop s řadou funkcí. Stejně tak došlo k rozvoji podnikových procesů, díky kterým jsme byli schopni urychlit vyřizování zakázek a jejich expedici, která dosáhla profesionální úrovně.

Další velká změna přišla v srpnu roku 2013, kdy byl sklad spolu s výdejním místem přestěhován do OC Růže vedle stanice metra Chodov, a to do mnohonásobně větších prostorů. Výdejní místo bylo přeměněno na plnohodnotnou prodejnu, která nabídla zákazníkům výběr z více než 10 tisíc knih určených k přímému prodeji. Nicméně v této provozovně nám nebylo souzeno zůstat příliš dlouho a již v lednu 2014 jsme se opět chystali na další změnu.

Na začátku roku 2014 se firma sloučila se svým největším distributorem učebnic a rozšířila svou organizační složku o velkoobchod. Což vedlo k dalšímu stěhování, kdy došlo k optimalizaci skladových prostor. Výrazně se tak navýšil počet knih skladem a urychlilo se vyřizování objednávek zákazníků. Zároveň došlo k rozšíření nabídky pro školy a knihovny.

Zlomový pro nás byl rok 2019, kdy došlo k rebrandingu e-shopu, který tak dal vzniknout Vámi již známému e-shopu Booktook, který rozšířil svou síť výdejních míst o pobočku v Praze na Kačerově ihned u stanice linky metra C či o pobočku v Pardubicích, která nabízí široký sortiment zboží druhé jakosti za bezkonkurenční ceny. 

V roce 2021 jsme svou síť prodejen/výdejen rozšířili o další dvě místa, a sice o výdejní místo v Děčíně a Jihlavě.

V tuto chvíli pro vás, naše zákazníky, chystáme vylepšení týkající se poskytovaných služeb a zároveň i několik dalších překvapení.


Může se hodit…


50% sleva na druhý titul

Přihlášení uživatele