Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Kamenná prodejna Háje

Naše kamenné knihkupectví se nachází v areálu kina Galaxie, 100 metrů od metra Háje (trasa C), adresa Arkalycká 951/3.

V rozlehlé prodejně nabízíme víc jak 10 tisíc titulů, z valné části především aktuální novinky ze všech možných žánrů a zařazení. Naleznete zde různorodý výběr toho nejlepšího ze světové a české beletrie, od napínavých thrillerů, přes milostné romány až po literaturu pro děti a mládež. Dále komiksy, audioknihy, hry i dětská leporela. Též nabízíme široký výběr knih v různých světových jazycích. To vše zdárně doplňuje odborná a populárně naučná literatura z rozličných oborů.

S nákupem vám rádi pomohou a poradí naši pracovníci, stačí se na ně kdykoliv obrátit. Nevíte-li si rady s tím, co právě číst, či komu co koupit, jsme vám k dispozici.

  • Jednou z našich priorit je udržet si příznivé ceny pro naše zákazníky. Tedy i u nás na kamenné prodejně na Hájích je možné získat slevu na zboží, které si přímo na místě zakoupíte. Při nákupu nad 100 CZK má zákazník nárok na slevu ve výši 10 %, při nákupu nad 500 CZK dokonce 15 %. Neváhejte se proto o poskytnutí slevy přihlásit u obsluhy naší prodejny. Těšíme se na Váš nákup.
   Neplatí pro e-shopové objednávky.
  • Prodejna samozřejmě slouží i jako výdejní místo pro objednávky učiněné přes náš e-shop.
  • Do knihkupectví je bezbariérový přístup, což platí i pro pohyb uvnitř.
  • Zákazníkům je mimo jiné k dispozici podzemní parkování v areálu kina, a to na 1 hodinu zdarma. Více informací u pracovníků na prodejně.
  • Na prodejně lze platit kartou.

Otevírací doba

  • Pondělí - pátek: 9:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 15:00

Poloha prodejny na mapě

Kliknutím zobrazíte celou mapu na mapy.cz.

Jak se k nám dostanete

Prodejna se nachází v areálu kina Galaxie, Háje.

Ze stanice metra vystoupíte východem po eskalátorech (pozor, metro má dva východy, nicméně pouze jeden má eskalátory). Poté odbočíte doleva průchodem, který Vás dovede až na malé náměstíčko. Před vámi vlevo již můžete spatřit naši prodejnu.

Zákazníci mohou využít podzemní parkoviště kina zdarma na 1 hodinu. Více informací u obsluhy prodejny. Z podzemního parkoviště se k nám dostanete výtahem do 0. patra.

Aktuální jízdní řády a spojení můžete vyhledat zde


Může se hodit…


Přihlášení uživatele