Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Kariéra

Hledáme nové kolegy!

Pracovní pozice:

Hledáme kolegu/kolegyni do centra zákaznické péče (HPP)

Když ještě nemáš kladný vztah ke knížkám, tak u nás si ho určitě vybuduješ :)

Co vás čeká

Hledáme nové kolegy do našeho týmu, který se stará o spokojenost našich zákazníků. Náplní práce je především řešení příchozích telefonických dotazů zákazníků, emailových dotazů či požadavků přes online chat. Dále také vyřizování reklamací, správa objednávek a řešení možných alternativ. Další součástí práce je také administrativní činnost.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Předchozí zkušenosti nejsou podmínkou, vše naučíme. Důležitý je prozákaznický přístup, vysoká úroveň českého či slovenského jazyka a komunikačních schopností. Pracovat budeš v týmu i samostatně. Požadujeme minimálně SŠ vzdělání. Znalost anglického jazyku vítána.

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavou práci, kde se všechno točí kolem knížek
  • neformální pracovní prostředí přímo u metra B – Smíchovské nádraží
  • zázemí stabilní a prestižní společnosti
  • práci s programy Daktela a Vario
  • pevná pracovní doba PO – PÁ 8:30 – 17:00
  • kariérrní růst na oddelení i v rámci firmy u nás není klišé
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, narozeninový den, po roce 25 dní dovolené, penzijní připojištení a mnohé další)

Mzda: nástupní 21 000 Kč, po zkušební době 23 000 Kč

Místo výkonu: Nádražní 896/30, Praha 5

Nástup: možný ihned či dle domluvy

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám motivační dopis včetně strukturovaného životopisu na adresu: nemcova.barbora@euromedia.cz

Brigádník v centru zákaznické péče (DPP)

Co vás čeká

Hledáme nové kolegy do našeho týmu, který se stará o spokojenost našich zákazníků. Náplní práce je především řešení emailových dotazů či požadavků přes online chat. Dále také vyřizování reklamací, správa objednávek a řešení možných alternativ. Další součástí práce je také administrativní činnost.

Předchozí zkušenosti nejsou podmínkou, vše naučíme. Důležitý je prozákaznický přístup, vysoká úroveň českého či slovenského jazyka a komunikačních schopností. Pracovat budeš v týmu i samostatně. Požadujeme minimálně SŠ vzdělání.

  • pracovní doba PO – PÁ dle domluvy
  • Benefity

Typ pracovního poměru: brigáda (DPP), mzda 110 Kč/hod

Může se hodit…

booktook sky
Booktook sky

Přihlášení uživatele