Registrace | Přihlášení


Vrácení zboží a reklamace

Vrácení zboží

Fyzické osoby mohou odstoupit od smlouvy do 14 dnů od zakoupení/převzetí zásilky.

Nakupující na IČO nárok na vrácení zboží ze zákona nemají, můžeme jim ho však umožnit na základě předchozí domluvy se Zákaznickým servisem. 

Při samotném vrácení je nejrychlejší vyplnit na našich stránkách Formulář pro odstoupení od smlouvy a zboží poslat poštou na adresu: Euromedia Group, a.s., U Rybníka 1161, 271 01 Nové Strašecí. Případně je možné zboží osobně předat na jedné z našich výdejen nebo prodejen. 

Pokud si při vyplnění formuláře nejste jistí, kontaktujte prosím naše Zákaznické oddělení na telefonním čísle 220 770 700. 

Zboží musí být nepoškozené, kompletní, včetně příslušenství a všech poskytnutých dokladů a případných dárků obdržených s produktem.

V případě vrácení poškozeného nebo nekompletního zboží Vám bude vrácena kupní cena ponížená o adekvátní část. Tituly musí být pečlivě zabaleny. Upozorňujeme, že u knih zasílaných v papírových obálkách může dojít během přepravy k poškození.

Neposílejte zboží na dobírku - nebude převzato.

Při odstoupení od kupní smlouvy se vrací i poštovné. Vracíme částku, která byla zákaznikovi účtována. Na vrácení poštovného máte nárok, pokud dojde k vrácení kompletní objednávky, ne jenom části.

Pokud jste využili dopravu zdarma, nebude poštovné vráceno, jelikož zákazníkovi nebylo účtováno.

Elektronické knihy není možné tisknout z důvodu jejich ochrany. Toto omezení nelze uznat jako důvod k reklamaci e-knihy.

Poškozené zboží nebo špatná zásilka

Vyplňte prosím tento Reklamační formulář a zboží pošlete na adresu: Euromedia Group, a.s., U Rybníka 1161, 271 01 Nové Strašecí. Zákazníkům proplácíme vynaložené poštovné. Případně je možné reklamované zboží osobně předat na některé z našich výdejen nebo prodejen. 

V případě reklamace přes dopravce Zásilkovna vyčkejte na odpověď z reklamačního oddělení, které Vám společně s odpovědí zašle reklamační štítek. Ten je potřeba vytisknout a zanést na jakoukoliv pobočku Zásilkovny společně se zásilkou.

Po domluvě za vámi můžeme poslat přímo kurýra PPL na naše náklady. Za doručení vyměněného či chybně zaslaného titulu neúčtujeme žádné další poplatky.

Reklamace zboží vyřizujeme bez zbytečného odkladu, maximálně však do 30 dní od data následujícího po uplatnění reklamace kupujícím, prosíme tedy o strpení. Celou záležitost se vynasnažíme vyřešit, co nejdříve to bude možné.


Může se hodit…


50% sleva na druhý titul

Přihlášení uživatele

Vanoční banner - postranní vpravo