Registrace | Přihlášení


Série Nomád

Filtrování

Zobrazují se produkty s dostupností Skladem, Skladem u dodavatele, Předprodej. Zobrazit vše včetně nedostupných produktů.

Ghost: New thriller from author of NOMAD

Autor: Swallow James

publisher: Zaffre Publishing

0 / 5
From the Sunday Times bestselling author of NOMAD and EXILE comes Marc Dane's most terrifying case yet. A terrible threat from the depths of the dark net. A devastating betrayal at the heart of a covert strike force. A deadly pursuit across a digital battlefield. A ruthless terrorist fuelled by revenge. As devastating attacks unfold across the globe, Marc Dane must call on all his skills and

Sleva 29 % z běžně ceny 199 Kč

Naše cena: 141 Kč

Skladem u dodavatele

29 %

Nomad

Autor: Swallow James

publisher: Simon & Schuster Ltd

0 / 5
NOMAD is unputdownable. A must-read.' - Wilbur SmithFIND THE TRUTH BEFORE THEY FIND YOUA pulse-racing terrorist thriller - perfect for fans of I Am Pilgrim , Bourne, 24 and Homeland Marc Dane is a MI6 field agent at home behind a computer screen, one step away from the action. But when a brutal attack on his team leaves Marc as the only survivor - and with the shocking knowledge that there are

Naše cena: 199 Kč

Skladem u dodavatele

Sleva

Exile (The Nomad 2)

Autor: Swallow James

publisher: Zaffre Publishing

0 / 5
'UNPUTDOWNABLE. A MUST READ' WILBUR SMITH on Sunday Times bestseller Nomad . MOVE OVER JASON BOURNE, MARC DANE IS HERE . . . A vicious Serbian gang whose profits come from fake nuclear weapons. A disgraced Russian general, with access to the real thing. A vengeful Somali warlord, with a cause for which he'd let the world burn. A jaded government agency, without the information to stop him. Only

Sleva 25 % z běžně ceny 199 Kč

Naše cena: 149 Kč

Skladem

25 %

Nomád

Autor: Swallow James

publisher: Knižní klub

3.9 / 5
Výbušný špionážní bestseller Sundy Times pro všechny, kdo si oblíbili thriller Já, Poutník. Najdi pravdu dřív, než najdou tebe. Centrum Barcelony ochromil teroristický útok. Na severu Francie byla rozprášena elitní jednotka tajných agentů. Ve vyprahlé poušti stojí děsivý ústav pro sirotky. A uvnitř MI6 se skrývá zrádce… Jen jeden muž dokáže odhalit, co všechno je za tím – pokud

Sleva 20 % z běžně ceny 399 Kč

Naše cena: 319 Kč

Skladem

20 % 50 % sleva na 2. titul

Exil

Autor: Swallow James

publisher: Knižní klub

4 / 5
Marc Dane, hrdina mezinárodního bestselleru Nomád, se vrací v novém vzrušujícím thrilleru. Brutální srbský gang, jehož zisk pochází z falešných jaderných zbraní. Zdiskreditovaný ruský generál s přístupem ke skutečné atomové bombě. Pomstychtivý vůdce somálských pirátů, který má důvod zničit celý svět. Vládní zpravodajská služba, která neví, jak ho zastavit. Jen jeden muž vidí, k čemu

Sleva 20 % z běžně ceny 399 Kč

Naše cena: 319 Kč

Skladem

20 % Akce 1+1

Hacker

Autor: Swallow James

publisher: Kalibr

3.8 / 5
Britský tajný agent Marc Dane, hrdina napínavých špionážních thrillerů, mezinárodních bestsellerů Nomád a Exil, se tentokrát pustí do své nejděsivější akce. Strašlivá hrozba z hlubin temné sítě digitálního zločinu. Zničující zrada v jádru skrytě operující úderné síly. Smrtelně nebezpečná honba na hackerském bojišti. Nemilosrdná teroristka dychtící po pomstě. Zničující útoky po celé planetě. Marc

Sleva 20 % z běžně ceny 399 Kč

Naše cena: 319 Kč

Skladem

20 % 50 % sleva na 2. titul

Stín

Autor: Swallow James

publisher: Kalibr

4.3 / 5
Marc Dane, protagonista mezinárodních špionážních bestsellerů Nomád, Exil a Hacker, musí tentokrát čelit nejšílenějšímu nebezpečí – smrtícímu viru! Marc a jeho partnerka Lucy Keyesová – bývalá příslušnice amerických Delta Force – se pustí do pátrání po geniální vědkyni, kterou unesli bezohlední teroristé, protože je schopná vytvořit nebezpečnou biologickou zbraň. Horečné hledání nezvěstné ženy

Sleva 20 % z běžně ceny 459 Kč

Naše cena: 367 Kč

Skladem

20 % 50 % sleva na 2. titul

Odplata

Autor: Swallow James

publisher: Kalibr

0 / 5
Bývalý agent MI6 Marc Dane zasvětil život ochraně své země, takže si nadělal nepřátele. Hodně nepřátel. A společným cílem těch, kteří se snaží ze všech sil srazit západní svět na kolena, je jediné: Rubicon Group – elitní zpravodajská agentura, která tohoto špiona zaměstnává. Kdo zničí Rubicon, ten zničí mír a řád na celém světě. Marc Dane musí spolu se svou parťačkou Lucy Keyesovou rozkrýt děsivé

Sleva 20 % z běžně ceny 499 Kč

Naše cena: 399 Kč

Skladem 3. 10. 2022

20 % Předprodej 50 % sleva na 2. titul

Může se hodit…


50% sleva na druhý titul

Přihlášení uživatele