Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Série Nomád

Zobrazují se produkty s dostupností Skladem, Skladem u dodavatele, Předprodej. Zobrazit vše včetně nedostupných produktů.

Exile (The Nomad 2)

Autor: James Swallow

publisher: Zaffre Publishing

0 / 5
27 %
'UNPUTDOWNABLE. A MUST READ' WILBUR SMITH on Sunday Times bestseller Nomad . MOVE OVER JASON BOURNE, MARC DANE IS HERE . . . A vicious Serbian gang whose profits come from fake nuclear weapons. A disgraced Russian general, with access to the real thing. A vengeful Somali warlord, with a cause for which he'd let the world burn. A jaded government agency, without the information to stop him. Only

Sleva 27 % z běžně ceny 199 Kč

Naše cena: 145 Kč

Skladem

Nomad

Autor: James Swallow

publisher: Simon&Schuster

0 / 5
27 %
NOMAD is unputdownable. A must-read.' - Wilbur SmithFIND THE TRUTH BEFORE THEY FIND YOUA pulse-racing terrorist thriller - perfect for fans of I Am Pilgrim , Bourne, 24 and Homeland Marc Dane is a MI6 field agent at home behind a computer screen, one step away from the action. But when a brutal attack on his team leaves Marc as the only survivor - and with the shocking knowledge that there are

Sleva 27 % z běžně ceny 199 Kč

Naše cena: 145 Kč

Skladem

Ghost: New thriller from author of NOMAD

publisher: Zaffre Publishing

0 / 5
27 %
From the Sunday Times bestselling author of NOMAD and EXILE comes Marc Dane's most terrifying case yet. A terrible threat from the depths of the dark net. A devastating betrayal at the heart of a covert strike force. A deadly pursuit across a digital battlefield. A ruthless terrorist fuelled by revenge. As devastating attacks unfold across the globe, Marc Dane must call on all his skills and

Sleva 27 % z běžně ceny 199 Kč

Naše cena: 145 Kč

Skladem

Nomád

Autor: James Swallow

publisher: Knižní klub

4 / 5
20 % Doprava zdarma
Výbušný špionážní bestseller Sundy Times pro všechny, kdo si oblíbili thriller Já, Poutník. Najdi pravdu dřív, než najdou tebe. Centrum Barcelony ochromil teroristický útok. Na severu Francie byla rozprášena elitní jednotka tajných agentů. Ve vyprahlé poušti stojí děsivý ústav pro sirotky. A uvnitř MI6 se skrývá zrádce… Jen jeden muž dokáže odhalit, co všechno je za tím – pokud zvládne zůstat

Sleva 20 % z běžně ceny 399 Kč

Naše cena: 319 Kč

Skladem

Exil

Autor: James Swallow

publisher: Knižní klub

4 / 5
20 % Doprava zdarma
Marc Dane, hrdina mezinárodního bestselleru Nomád, se vrací v novém vzrušujícím thrilleru. Brutální srbský gang, jehož zisk pochází z falešných jaderných zbraní. Zdiskreditovaný ruský generál s přístupem ke skutečné atomové bombě. Pomstychtivý vůdce somálských pirátů, který má důvod zničit celý svět. Vládní zpravodajská služba, která neví, jak ho zastavit. Jen jeden muž vidí, k čemu se

Sleva 20 % z běžně ceny 399 Kč

Naše cena: 319 Kč

Skladem

Hacker

Autor: James Swallow

publisher: Kalibr

3.7 / 5
20 % Doprava zdarma Výhodná nabídka
Britský tajný agent Marc Dane, hrdina napínavých špionážních thrillerů, mezinárodních bestsellerů Nomád a Exil, se tentokrát pustí do své nejděsivější akce. Strašlivá hrozba z hlubin temné sítě digitálního zločinu. Zničující zrada v jádru skrytě operující úderné síly. Smrtelně nebezpečná honba na hackerském bojišti. Nemilosrdná teroristka dychtící po pomstě. Zničující útoky po celé planetě. Marc

Sleva 20 % z běžně ceny 399 Kč

Naše cena: 319 Kč

Skladem


Může se hodit…


Přihlášení uživatele

EMG doprava zdarma - na pozadí